Archiwa: Testimonials

Ewelina

Miejsce pełne profesjonalizmu i dobrej energii. Po 4 tygodniach regularnych ćwiczeń z Martą i Łukaszem oraz stosowania się do ich wskazówek mam ogromne efekty! Polecam serdecznie to miejsce jeżeli chcecie zadbać o zdrowie oraz ciało!

Laura

Treningi z Martą i Łukaszem wpłynęły nie tylko na poprawę mojej kondycji i ciała, ale także na codzienne samopoczucie! Rodzina mi pozazdrościła i teraz część członków mojej rodziny również ćwiczy w Mariposie. To świadczy o tym, ze Mariposa jest dla każdego w każdym wieku.

Bartek

Korzystam z usług trenerów Marty i Łukasza od 2 lat. Jestem mężem, ojcem i właścicielem firmy, muszę zatem być w dobrej formie przez cały czas. Dzięki treningom jestem zmotywowany do pracy nad sobą nie tylko w kontekście aktywności fizycznej, ale w każdym aspekcie życia. Uczę się dyscypliny i działania na 100%. Pełen profesjonalizm. Polecam!

Kamila

Pod okiem Marty i Łukasza trenuje ponad rok. W moim przypadku ważne żeby opieka była kompleksowa bo oprócz profesjonalnie dobranych ćwiczeń dostosowanych do moich uwarunkowań, ogromną rolę stanowi też odpowiednia dieta. Największe korzyści z tej współpracy dla mnie stanowią poprawa jędrności ciała, spadek masy, a co za tym idzie lepsze samopoczucie.

Kasia

Mariposa to miejsce w którym czuje się niesamowicie komfortowo co za tym idzie na treningach daje z siebie 100% a w połączeniu z profesjonalnym i ambitnym podejściem trenerów widzę i czuję że jest coraz bliżej mojego wymarzonego celu. Podsumowując : w takim miejscu z takimi ludźmi idzie się tylko i wyłącznie po zwycięstwo nad złymi […]

Kasia

Szybka ocena Marty i Łukasza: w skali od 1 do 10, mocne 10 za zaangażowanie, punktualność, motywację, atmosferę, za bycie doskonałym wsparciem. Nie miałam jeszcze do czynienia trenerami, ale jestem bardzo zadowolona i teraz wiem czym jest odpowiedni trening. Zdrowe podejście i zrozumienie ze strony Marty i Łukasza jest na miarę złota. Polecam!

Karolina

Pierwszy raz wybrałam się do Mariposa z zamiarem poprawy kondycji i sylwetki przed wakacjami, a teraz mam także lepszą postawę, zdrowiej się odżywiam i bardziej o siebie dbam. Marta i Łukasz to profesjonaliści z indywidualnym podejściem do każdego podopiecznego. Każdy trening kończę z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim!

Kasia

Kreatywność, cierpliwość, pasja i zamiłowanie do swojej pracy – wypisz, wymaluj Marta i Łukasz! Trenuję w ich kameralnym studio od kilku miesięcy, czasem wychodzę na kolanach, ale zawsze z uśmiechem na twarzy i wciąż wracam po więcej!

Agnieszka

Dzięki treningom w Mariposa zapomniałam co to ból kręgosłupa. Na piąte piętro wchodzę bez zadyszki, w górach prześcigam 20latków. Zupełnie inny komfort życia.

Andrzej

Po pół roku treningów straciłem 8 kg. tkanki tłuszczowej. Masa mięśniowa wzrosła. Znajomi, którzy dawno mnie nie widzieli są niesamowicie zaskoczeni moją przemianą, a ja czuję się wyśmienicie. Polecam treningi z Martą i Łukaszem.

X