Cennik – trener personalny w Kielcach


Zdrowie i wiążąca się z nim aktywność fizyczna stale zyskują na popularności. Nic w tym dziwnego, gdyż dbanie o dobrą kondycję ciała oraz ducha są bardzo istotne. Wiele osób z powodu niewiedzy bądź strachu niestety rezygnuje z treningów wykonywanych na siłowni. Jest to dość odpowiedzialna decyzja, gdyż trening siłowy wykonany bez elementarnej wiedzy może zaszkodzić. Wychodzimy naprzeciw takim osobom i proponujemy treningi personalne, które pod okiem jednego z naszych specjalistów staną się nie tylko bezpieczne, ale także bardzo przyjemnym elementem urozmaicającym codzienność. Endorfiny wydzielane podczas podejmowania aktywności fizycznej, a także ciekawe treningi przygotowane przez profesjonalistów sprawią, że Twój zapał nie minie po pierwszym tygodniu.

Trener personalny w Kielcach – cennik

Oferowane przez nas usługi treningu personalnego w Kielcach odbywają się w lokalnym studio. To, co jest dla nas istotne, to indywidualne podejście do celów ćwiczących u nas osób oraz drogi, jaką podejmą, by je osiągnąć. W trakcie treningu jesteśmy skupieni tylko i wyłącznie na Tobie. Ważna dla nas jest Twoja technika, ponieważ wypracowanie tego aspektu skutkuje nie tylko znakomitymi wynikami, ale także pozwala zachować pełne zdrowie zarówno podczas ćwiczeń, jak i po nic

Ceny naszych usług zależne są od kilku czynników. Każdą współpracę z nowym klientem zaczynamy od konsultacji. Pozwala ona uwzględnić wszelkie problemy zdrowotne, które mogłyby znacząco wpłynąć na przebieg treningów. W tym celu warto wziąć ze sobą wyniki badań. Jeśli jednak takich nie posiadasz, nie martw się, zalecimy Ci ich wykonanie w razie takiej potrzeby. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, konsultacja będzie bezpłatna, w innym przypadku wyniesie symboliczną kwotę.

Trener personalny w Kielcach – cena

W zależności od tego, na którą opcję się zdecydujesz (ilość treningów w pakiecie treningowym) cena będzie się różnić. Optymalne i zalecane są wizyty w studiu trzy razy w tygodniu. W celu omówienia szczegółów oraz umówienia się na konsultację zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

X