Współpraca online

WSPÓŁPRACA ONLINE

Jeśli nie mieszkasz w Kielcach, bądź nie masz czasu/możliwości skorzystać z treningów personalnych lub konsultacji dotyczącej diety, zapraszamy Cię do współpracy online. Opracujemy dla Ciebie idealną, spersonalizowaną dietę oraz plan treningowy do wykonywania w domu lub samodzielnie na siłowni wysyłając drogą mailową wszystkie potrzebne informacje. Przez cały okres współpracy kontaktujemy się ze sobą – odpowiadamy na Twoje pytania i wyjaśniamy ewentualne wątpliwości. Możesz wybrać opcję samej diety/treningu, bądź opcji łączonej. Rozpiskę diety/planu treningowego, którą otrzymasz stosujesz przez okres 8 tygodni. Po tym czasie kontaktujesz się z nami dzieląc swoimi postępami, spostrzeżeniami.

OD TWOJEGO CELU DZIELĄ CIĘ TYLKO 3 KROKI:

1. Kup plan, którym jesteś zainteresowany

2. Wypełnij przesłaną przez nas ankietę

3. Zacznij stosować się do wytycznych

WYBIERZ NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE OPCJĘ

DIETA

Na podany adres mailowy otrzymasz od nas ankietę do uzupełnienia. Ważne, abyś miał aktualne wyniki podstawowych badań morfologicznych, bądź jeśli cierpisz na choroby przewlekłe opisał je dokładnie (najlepiej ze skanem/zdjęciem wyników badań) w odpowiedzi na pytanie dotyczące stanu zdrowia. Do tygodnia od odesłania ankiety na podstawie informacji, które tam zawrzesz odsyłamy gotową rozpiskę, do której stosujesz się około 8 tygodni. Po tym okresie kontaktujesz się z nami ponownie. Przedstawiasz nam swoje postępy. Jeśli chciałbyś przedłużyć współpracę, rozpoczynamy ponownie od uzupełniania ankiety (składowe ciała po tym czasie z pewnością ulegną zmianie) i stworzeniu kolejnego planu żywieniowego. Dieta jest mocno spersonalizowana. Bierzemy pod uwagę Twoje preferencje żywieniowe oraz stan zdrowia. Przygotowywanie posiłków nie będzie bardzo czasochłonne, a jedzenie ich to czysta przyjemność.

PLAN TRENINGOWY

Na podany adres mailowy otrzymasz od nas ankietę do uzupełnienia (Twoje cele, ewentualne urazy, staż treningowy, pomiary, spis ewentualnych przyrządów z których możesz korzystać itp.). Wybierasz opcje treningu domowego lub samodzielnie wykonywanego na siłowni. Na podstawie zdjęć sylwetki oraz odpowiedzi z ankiety dobieramy dla Ciebie ćwiczenia, które pomogą Ci osiągnąć Twój cel. Rozpiskę otrzymasz w formie pisemnej oraz linków do filmów z poszczególnymi ćwiczeniami. Plan stosujesz przez okres 8 tygodni w zależności od częstotliwości wykonywanych treningów. Po tym czasie zgłaszasz się do nas przedstawiając swoje postępy. Jeśli jesteś zainteresowany dalszą współpracą – zmieniamy plan bądź dokładamy/eliminujemy jego składowe. Twoje efekty, samopoczucie oraz czucie mięśniowe podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń będą naszymi wyznacznikami w tworzeniu nowej rozpiski.

DIETA + PLAN TRENINGOWY

Najlepsze rozwiązanie to połączenie obu powyższych. Odpowiednia dieta w parze z treningiem dopasowanym do Twoich potrzeb i możliwości pozwoli Ci dużo szybciej osiągnąć cele bez efektów ubocznych. Ćwiczenia przyspieszą Twój metabolizm i sprawią, że stosowanie diety będzie jeszcze skuteczniejsze. Nie ważne czy chcesz schudnąć, czy zbudować masę mięśniową – jeśli chcesz widocznej zmiany i zależy Ci na szybkich efektach polecamy to połączenie. Decydując się na kompleksową pomoc otrzymasz od nas gratis wykaz niezbędnych suplementów i witamin, dzięki którym efekty będą jeszcze lepsze. Po około 8 tygodniach kontaktujesz się z nami w celu oceny efektów. Jeśli decydujesz się na dalszą współpracę na nowo ustalamy cele bądź kontynuujemy wcześniej obrane zmieniając plany w taki sposób, aby progres był wciąż widoczny.

X