Dieta – Kielce

DIETA

Działające w Kielcach studio Mariposa, to miejsce, gdzie spełnisz swoje marzenia o szczupłej sylwetce i zdrowiu, którym będziesz cieszyć się przez długie lata.

Jak powszechnie wiadomo, rozsądna dieta to klucz do sukcesu. Zarówno przy budowie masy mięśniowej jak i redukcji tkanki tłuszczowej 70% rezultatów zależy od stosowania odpowiednio zbilansowanej diety. Kielce to miasto, w którym działamy. Słowo dieta niepoprawnie kojarzy się z odchudzaniem. Nic bardziej mylnego. Dieta to sposób odżywiania. Istnieje wiele jej rodzajów. Dieta redukcyjna to plan żywieniowy ułożony w taki sposób, aby można było zdrowo stracić na wadze (bez efektu jojo), nie głodząc się. Dieta (Kielce) skierowana na budowę masy mięśniowej to plan żywieniowy z dodatnim bilansem kalorycznym (zdrowych kalorii) skierowany dla osób aktywnych fizycznie. Umożliwi ona na przybranie na wadze osobom, którym na tym zależy, a także pozwoli na zmianę sylwetki poprzez możliwość rozbudowania tkanki mięśniowej. Odpowiedni stosunek makroskładników (białek, tłuszczy i węglowodanów) sprawi, że ilość tkanki tłuszczowej będzie spadać nawet przy nadwyżce kalorycznej. Jeśli Twoja masa ciała jest prawidłowa, ale dokuczają Ci inne problemy ze strony układu pokarmowego jak wzdęcia, przelewanie w jelitach czy zgaga – warto skorzystać ze specjalistycznej diety z wykluczeniem produktów antyżywieniowych.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które planują w najbliższym czasie zrzucić zbędne kilogramy oraz zadbać o znakomite samopoczucie psychofizyczne. Odpowiednio dobrany harmonogram żywieniowy, do którego będziesz się stosować w 100%, pomoże Ci poczuć się dużo lepiej. Zmiana sposobu odżywiania nie musi wiązać się z masą wyrzeczeń! Dieta (Kielce) powinna zawierać wszelkie składniki, które pozytywnie wpływają na Twoje zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Jakie korzyści da Ci odpowiednio dobrana dieta poza spadkiem tkanki tłuszczowej/nabraniem masy mięśniowej?

Prawidłowa dieta w Kielcach reguluje parametry morfologiczne. Zmniejszeniu ulega poziom cukru oraz “złego” cholesterolu we krwi, reguluje się praca tarczycy. Kiedy działa się według wytycznych, zmniejsza się ryzyko pojawiania się napadów głodu, ochoty na słodycze, poprawia się jakość snu. Twoja koncentracja wzrasta, nie występują spadki energii w ciągu dnia. Po kilku tygodniach okaże się, że wcale nie jest konieczna trzecia kawa, a na ciasteczko z kremem nie ma już ochoty. To bardzo ważne, aby zaopatrzyć organizm w wartościowe paliwo, jakim jest odpowiednia żywność. To właśnie od niej zależy, jak będziesz się czuć. Często z lenistwa sięgamy po niezdrowe przekąski i produkty instant, które jedynie sprawiają, że głód chwilowo zostaje zaspokojony. Samopoczucie po spożyciu takich pokarmów jednak gwałtownie pogarsza się. Warto kształtować w sobie odpowiednie nawyki jak najszybciej. Zdrowe przyzwyczajenia kierują klientów do półek ze zdrowym jedzeniem, po którym każdy czuje się świetnie.

dieta

JAK WYGLĄDA KONSULTACJA DIETETYCZNA

wykonujemy pomiary na wadze metabolicznej uwzględniającej takie składowe ciała jak : masa ciała, masa tkanki mięśniowej, otłuszczenie narządów wewnętrznych, poziom tkanki tłuszczowej, zapotrzebowanie kaloryczne, wiek metaboliczny

analizujemy wyniki

rozmawiamy na temat wskazań, przeciwwskazań, preferencji żywieniowych

analizujemy wyniki badań (najlepiej z ostatnich 3 miesięcy)

wykonujemy pomiary taśmą centymetrową oraz zdjęcia sylwetki

CZY WIESZ ŻE…?

Podczas stosowania każdej diety redukcyjnej Twoje ciało, skóra może tracić jędrność. Ćwiczenia pomagają zniwelować skutki uboczne chudnięcia, zwiększając gęstość skóry, sprawiając, że ciało wygląda zdrowo. Ruch działa napędzająco na metabolizm, zatem efekty osiągasz jeszcze szybciej. Podczas budowania masy mięśniowej ciężki trening to nieodzowna część procesu. Jedno w połączeniu z drugim sprawi, że zbudujesz swoje mięśnie bez odkładania tkanki tłuszczowej. Nie czekaj, aż będziesz musiał zainwestować w leczenie – zainwestuj w ruch i zdrowe jedzenie

Dieta i indywidualny plan żywieniowy

Zastanawiasz się, jak na stałe zmienić swoje nawyki żywieniowe? Pomogą w tym jadłospisy sporządzone przez nas. W trakcie ich przygotowywania bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby, a także ewentualne choroby i nietolerancje pokarmowe, jak również Twoje preferencje kulinarne. Zajmiemy się nie tylko komponowaniem poszczególnych posiłków, ale również ich właściwym rozplanowaniem. Opracowana przez nas dieta sprawi, że już wkrótce będziesz mógł cieszyć się piękną, szczupłą sylwetką oraz wyśmienitym zdrowiem. Dzięki niej organizm będzie otrzymywał wszystkie niezbędne substancje odżywcze dokładnie w takiej ilości, jakiej potrzebuje. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak duży wpływ na jakość życia ma dieta. Możesz skorzystać z naszej oferty zarówno stacjonarnie (w Kielcach) jak i w innych miastach (online) – razem poprowadzimy Cię na właściwe tory żywienia.

Podczas przygotowywania menu zwracamy zawsze uwagę na prowadzony przez Ciebie tryb życia. Nie ma znaczenia, czy należysz do osób regularnie uprawiających sport, czy też spędzasz długie godziny przed komputerem lub telewizorem. Wykonany przez nas indywidualny plan żywieniowy będzie zawsze dostosowany do indywidualnych wymagań dietetycznych. Przy sporządzaniu dokładnej diety korzystamy z bogatego doświadczenia zawodowego oraz szerokiej wiedzy z zakresu dietoterapii. Wypełniając sumiennie zawarte w nim zalecenia, zwiększasz swoje szanse na osiągnięcie spektakularnego sukcesu w procesie odchudzania/budowania masy mięśniowej.

Dieta nie tylko dla otyłych

Warto mieć świadomość, że stosowanie odpowiednio zbilansowanej diety jest bardzo ważne również w przypadku szczupłych osób, które nie mają tendencji do tycia. Prawidłowo skomponowane posiłki dostarczą im bowiem odpowiednich dla nich składników odżywczych, zapewnią zdrowie i dobre samopoczucie. Możesz łatwo nabyć plan żywieniowy w Kielcach, umawiając się z nami na konsultację mającą na celu zmianę Twoich nawyków na lepsze; bądź online z dowolnego miejsca na świecie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Co wziąć ze sobą na konsultację?

Podstawowe badania morfologiczne nie starsze niż 3 miesiące.

Ile trwa konsultacja?

Około 30-40 min.

Jak długo będę czekać na rozpiskę diety?

Do tygodnia od konsultacji.

Czy będę musiał/a przyjmować suplementy?

Jest to kwestia indywidualna – w zależności od prowadzonego trybu życia, aktywności fizycznej itp.

Jak szybko pojawią się efekty w przypadku diety redukcyjnej?

W bezpieczny sposób będziesz tracić 0,5 – 1,5 kg tygodniowo.

Czy masa ciała utrzyma się?

Jeśli nie wrócisz do starych nawyków żywieniowych to TAK.

Czy długo czeka się na termin konsultacji?

Godziny okołopołudniowe – maksymalnie 3 dni, popołudniowe lub poranne – około tygodnia.

Ile kosztuje konsultacja z planem żywieniowym?

150 zł lub gratis przy zakupie pakiecie treningów personalnych.

X