MARIPOSA PERSONAL STUDIO

Studio mieści się w nowoczesnym budynku w centrum Kielc. Powstało w 2016 roku i od samego początku tętniło życiem. Życiem ludzi, którzy podobnie jak my zakochali się w tym miejscu. Jego założycielką była Marta Głowala (Trzpiot), która z pasji i miłości do ludzkiego ciała stworzyła niepowtarzalne i wyjątkowe miejsce,  w którym dążenie do wyznaczonego celu to nie przykry obowiązek a przywilej zadbania o swoje zdrowie. Stworzyła świat, który pozwala przekroczyć granice i spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość z innej perspektywy.  Nasze studio treningu personalnego dba o ciało i duszę.  Każdy podopieczny  jest inny, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie.  Duże znaczenie ma nie tylko kondycja fizyczna. Ogromną rolę przykładamy również do psychicznych barier. Kluczowe znaczenie ma właśnie motywacja.  Uważamy, że każdy sukces zaczyna się w głowie, a najtrudniejszy jest pierwszy krok. Ten trzeba wykonać samemu. Resztą zajmiemy się już my – trenerzy z Mariposy.

Studio wyposażone jest we wszystkie potrzebne do osiągnięcia Twojego celu przyrządy i urządzenia. Rowerek stacjonarny i bieżnia jako strefa cardio stanowi część, na której odbywają się głównie początkowe i końcowe fazy treningu. Z pomocą obciążeń, kettli, hantli do ćwiczeń siłowych ukształtujesz i wymodelujesz swoją sylwetkę. Przyrządy oporowe i praca z obciążeniem własnego ciała pozwoli ujędrnić i wysmuklić Twoją figurę, pozbyć się uciążliwych bólów oraz utrzymać zdrowie w dobrej kondycji. Po treningu masz możliwość skorzystania z prysznica oraz pozostawienia swoich rzeczy na kolejny trening.

MARIPOSA PERSONAL STUDIO TO RÓWNIEŻ MY

Posiadamy kierunkowe wykształcenie  i wiele lat doświadczenia w branży. Nie poprzestajemy jednak na tym wciąż doszkalając się i biorąc udział w różnego rodzaju kursach tematycznych. Trenowanie ludzi to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Interesuje nas człowiek w każdym aspekcie. Dbamy nie tylko o sferę fizyczną, ale także psychiczną. Motywujemy, dajemy bodziec do działania. Wymagamy tyle samo od podopiecznych, ile od siebie. Sami jesteśmy aktywni fizycznie od kilkunastu lat, dzięki czemu posiadamy nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną. Działamy kompleksowo. Setki zadowolonych osób ze świetnymi efektami treningowymi mogą to potwierdzić!

 

 


Łukasz Głowala

Ukończyłem wychowanie fizyczne (specjalność kulturystyka) – na AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Jestem członkiem stowarzyszenia MENSA, instruktorem kulturystyki, piłki ręcznej oraz brazylijskiej sztuki walki Capoeira. Przez 7 lat prowadziłem własną szkołę Capoeiry w Skarżysku-Kamiennej, gdzie odbyłem i przeprowadziłem setki treningów. Prowadziłem warsztaty i szkolenia w Polsce i za granicą (między innymi w 2011r. w Sankt Petersburgu, gdzie byłem jednych z egzaminatorów). W prawie 15-letniej karierze trenera personalnego ukończyłem wiele kursów i szkoleń kierunkowych. Przeprowadziłem ponad 15 000 treningów personalnych – doświadczenie, którego nie da się zastąpić żadną wiedzą. Byłem managerem fitness w największej sieci klubów fitness w Polsce oraz managerem trenerów personalnych w 17 klubach na terenie południowej Polski jednocześnie mając pod opieką ponad 300 trenerów personalnych. Prowadziłem liczne szkolenia i kontrolowałem pracę klubów. Otwierałem i prowadziłem kluby fitness na terenie całego kraju m.in. Toruń, Leszno, Kielce. W treningu stawiam na sprawność i zdrowie.

 

 

 

 

 

Paweł Tietierin

Jestem trenerem lekkiej atletyki i przygotowania motorycznego. W sezonie 2022 współpracowałem z kadrą narodową 400m ppł seniorów jako trener asystent. Aktualnie szkolę sprinterów kadry narodowej B juniorów oraz  zawodników Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu treningów personalnych. Kieruję się przekonaniem, że kluczem do sukcesu w treningu  jest indywidualne podejście, obserwacja i dobra komunikacja.

X